Máte technický problém s vašim zařízením? Můžete jej snadno vyřešit pomocí jednoduchých videonávodů, které jsme pro vás připravili. Ušetříte nejen čas, ale i náklady spojené například se vzniklými prostoji ve výrobě. Videa jsou udělána tak, aby je pochopil i naprostý začátečník. A navíc trvají maximálně 2 minuty!

Čtečky čárových kódů

Co dělat, když snímač nečte kód? Posílá do počítače české znaky místo čísel? Načtete rozhraní USB-OEM a snímač nerozsvítí paprsek? Podívejte se na jednotlivé videonávody a odstraňte problémy se snímači snadno a rychle!

>> VIDEONÁVODY ČTEČEK <<

Tiskárny etiket

Podzimní novinky tiskárny Zebra a čtečky DatalogicVíte, jak instalovat etikety do tiskárny? Jak nastavit šířku tisku na tiskárně? Jak instalovat ribbon (barvicí pásku)? Jak automaticky kalibrovat etikety? Jaknastavit tmavost tisku? Jak provádět tzv. pause test? Jak vyměnit váleček v tiskárně? Jak vyčistit tiskovou hlavu? Jak zavádět etikety do tiskárny? Jak zavřít tiskovou hlavu a kalibrovat tiskárnu? Podívejte se na jednotlivé videonávody a odstraňte problémy s tiskárnami snadno a rychle!

>> VIDEONÁVODY TISKÁREN <<

Držáky RAM Mount

Víte, jak instalovat pistolové či cihlové mobilní terminály na hranatý a kulatý profil? Jak instalovat čtečku čárových kódů na kulatý nebo hranatý profil? Jak instalovat držák tabletů na kulatý profil? Podívejte se na jednotlivé videonávody a uvidíte, že instalace je velmi jednoduchá. Pomocí našich instruktážních videí nainstalujete držáky snadno a rychle!

>> INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA <<