Seznam volných pracovních pozic. Vaše kariéra může začít odesláním životopisu právě k nám!

SALES REPRESENTATIVE / OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:

  • samostatné řešení obchodních případů
  • aktivní komunikace s novými i stávajícími zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • péče o stávající zákazníky

POŽADUJEME:

  • vzdělání SŠ / VŠ
  • znalost angličtiny komunikativně výhodou
  • PC uživatelsky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné a profesionální vystupování
  • chuť a schopnost rychle se učit nové věci
  • aktivní pracovní přístup a vysoké pracovní nasazení
  • týmový duch
  • zkušenosti z obchodní pozice jsou vítány

NABÍZÍME:

  • zázemí prestižní společnosti
  • silné marketingové zázemí
  • motivující finanční ohodnocení
  • velmi příjemný kolektiv
  • PC, mobilní telefon
  • pět týdnů dovolené

Životopis s přehledem praxe, Vašich úspěchů a jiných zajímavostí zašlete bez obav a co nejdříve na mail prace@datascan.cz